Zamknij

Nauczyciel/lektor języka angielskiego (Nr 2346)

Nr oferty: StPr/19/2346Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Rynek 6, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na terenie Pakości i Barcina
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 45 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Język:
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: filologia angielska
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: magister lub licencjat filologii angielskiej; wymagne doświadczenie zawodowe, kreatywność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SZKOŁA JĘZYKOWA HELLO AGNIESZKA KRAJEWSKA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Rynek 6, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 663680554
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel: 663680554 lub dokumenty aplikacyjne mozna składac na adres e-mail: [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      prowadzenie zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na terenie Pakości i Barcina
      StPr/19/2346
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
      wynagrodzenie od od 45 PLN