Zamknij

osoba do sprzątania pokoi i przygotowywania śniadań - 3/4 etatu (nr 1012)

Nr oferty: StPr/24/1012Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mieleńska 2, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzątanie pokoi i praca w kuchni - przygotowywanie śniadań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 30
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 181,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziana osoba z Pakości
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LOTEK Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Bydgoska 62, 87-103 Mała Nieszawka, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 668 249 483
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 668 249 483 w godz. 11-20
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    - praca na tokarkach konwencjonalnych z możliwością przyuczenia do pracy na tokarkach ze sterowaniem CNC, - monitorowanie stanu technicznego maszyn, - realizacja planu produkcyjnego
    StPr/24/1062
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 700 do 8 000 PLN

    - konserwacje i remonty maszyn i urządzeń - dbanie o bezawaryjną pracę powierzonych maszyn i urządzeń,
    StPr/24/1063
    data rozpoczęcia pracy od 19.05.2024
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    - obsługa frezarek CNC, 3 i 5 osi, ze sterowaniem HEIDENHAIN
    StPr/24/1064

    - odbiory i sprawdzanie bieżącej produkcji - prowadzenie dokumentacji jakościowej
    StPr/24/1065
    wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

    obsługa frezarek CNC
    StPr/24/1036
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    Zgrzewanie i układanie worków na paletach.
    StPr/24/1022
    data rozpoczęcia pracy od 07.05.2024

    sprzątanie pokoi i praca w kuchni - przygotowywanie śniadań
    StPr/24/1012
    data rozpoczęcia pracy od 06.05.2024
    wynagrodzenie od od 3 181,5 PLN

    praca psychologa szkolnego
    StPr/24/0932
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 908 PLN

    Obsługa kruszarki i młynów do rozdrabniania tworzyw sztucznych oraz wytłaczarki do produkcji granulatu z tworzyw sztucznych, obsługa zgrzewarki do worków z folii ldpe
    StPr/24/0903

    - Obsługa wytłaczarki do folii ldpe oraz produkcji granulatu z tworzyw sztucznych, obsługa zgrzewarki do worków z folii ldpe. 1-zmiana, praca w dni wolne
    StPr/24/0745
    data rozpoczęcia pracy od 25.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 432 PLN