Zamknij

mechanik maszyn i urządzeń w dziale utrzymania ruchu (nr 1733)

Nr oferty: StPr/22/1733Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Fabryczna 4, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: konserwacje i remonty maszyn i urządzeń typu tokarka, frezarka; dbanie o bezawaryjną pracę powierzonych maszyn i urządzeń; wypełnianie paszportów maszyn po zabiegach konserwacji i naprawy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 696 do 4 368 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: NOTEĆ FABRYKA MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZEMYSŁU I GÓRNICTWA, ODLEWNIA ŻELIWA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Fabryczna 4, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    opieka nad dziećmi w przedszkolu, możliwość zwrotu kosztów dojazdy dla osób spoza Pakości
    StPr/22/2213
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    wykonywanie prac ślusarsko-spawalniczych przy konstrukcjach stalowych
    StPr/22/2184
    data rozpoczęcia pracy od 04.08.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    konserwacje i remonty maszyn i urządzeń typu tokarka, frezarka; dbanie o bezawaryjną pracę powierzonych maszyn i urządzeń; wypełnianie paszportów maszyn po zabiegach konserwacji i naprawy
    StPr/22/1733
    data rozpoczęcia pracy od 20.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 696 do 4 368 PLN

    praca na tokarkach konwencjonalnych z możliwością przyuczenia do pracy na tokarkach ze sterowaniem CNC; monitorowanie stanu technicznego maszyn; realizacja planu produkcyjnego
    StPr/22/1732
    wynagrodzenie od od 3 696 do 5 040 PLN

    obsługa frezarek CNC, 3 i 5 osi, ze sterowaniem HEIDENHAIN
    StPr/22/1728
    wynagrodzenie od od 3 360 do 5 040 PLN

    ustalanie potrzeb materiałowych w systemie MRP; zamawianie materiałów na produkcję; monitorowanie dostaw oraz zapewnienie ich terminowości; poszukiwanie nowych dostawców
    StPr/22/1727
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    oczyszczanie odlewów z układów wlewowych i nadlewów; przestrzeganie i kontrola jakości; monitorowanie stanu technicznego maszyn; realizacja planu produkcyjnego;
    StPr/22/1726
    wynagrodzenie od od 3 360 do 4 200 PLN

    - praca wytaczarza; - monitorowanie stanu technicznego maszyn; - realizacja planu produkcyjnego;
    StPr/22/1725

    I zmiana -wydawanie kluczy osobom upoważnionym i odbieranie ich po zakończeniu dnia pracy; -prowadzenie ewidencji pojazdów wjeżdżających na teren firmy i wyjeżdżających; -prowadzenie ewidencji i legitymowanie osób pozostających w budynku po godzinach pracy; -dokonywanie nieregularnych weryfikacji kontrolnych II zmiana -pilnowanie terenu - zamykanie bram wejściowych, sprawdzanie pomieszczeń i ich zabezpieczeń, sprawdzanie czy na terenie zakładu nie znajdują się osoby postronne; -dokonywanie obchodów placu, szczególnie po zakończeniu pracy po opuszczeniu go przez pracowników; -prowadzenie ewidencji nieprawidłowości zaobserwowanych w trakcie obchodu; -powiadomienie odpowiednich służb w razie konieczności- pożar, włamanie, awaria itp.; -utrzymanie porządku na halach produkcyjnych i terenie zewnętrznym zakładu; -pielęgnacja zieleni w sezonie
    StPr/22/1742

    StPr/22/2092
    data rozpoczęcia pracy od