Zamknij

Suwnicowy- pomocnik zalewacza

Nr oferty: StPr/21/0903Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Fabryczna 4, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa sterowania suwnicy z poziomu roboczego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: uprawnienie do obsługi suwnic - możliwość przyuczenia oraz pokrycie kosztow kursu obsługi suwnic; posiadania zdolności manualnych, samodzielność i dokładność, chęci do pracy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FABRYKA MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZEMYSŁU I GÓRNICTWA, ODLEWNIA ŻELIWA NOTEĆ BERNARD URBANIAK
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Fabryczna 4, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Milena Wachowska
    Numer telefonu: 52 351 80 18
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    prace montażowe i spawalnicze
    StPr/21/2668
    data rozpoczęcia pracy od 18.10.2021
    wynagrodzenie od od 18 do 25 PLN

    - opracowywanie dokumentacji technologicznej - analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości i kosztów wykonania zleceń - opracowywanie kalkulacji i wycen projektów - współudział przy opracowywaniu działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom - wsparcie technologiczne dla pracowników działu handlowego - optymalizacja procesu produkcji i wykorzystywanych zasobów firmy
    StPr/21/2669
    wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN

    transport artykułów na terenie kraju
    StPr/21/2610
    data rozpoczęcia pracy od 08.10.2021
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    proawdzenie wytopów w piecach indukcyjnych na odlewni
    StPr/21/0901
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
    wynagrodzenie od od 3 500 do 4 000 PLN

    - oczyszczanie odlewówi i nadlewów - przestrzeganie i kontrola jakości - monitorowanie stanu technicznego maszyn - realizacja planu produkcyjnego
    StPr/21/0902
    wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

    obsługa sterowania suwnicy z poziomu roboczego
    StPr/21/0903

    -praca na tokarkach konwencjonalnych z możliwością przyuczenia do pracy na tokarkach ze sterowaniem CNC -monitorowanie stanu techniczego maszyn -realizacja planu produkcyjnego
    StPr/21/0904

    praca na tokarkach CNC, monitorowanie stanu technicznego maszyn, realizacja planu produkcyjnego
    StPr/21/0905
    wynagrodzenie od od 2 800 do 4 000 PLN

    -prace stolarskie -praca w odlewni żeliwa
    StPr/21/0906

    praca na szlifierkach do płaszczyzn, wałków i otworów; przestrzeganie i kontrola jakości; monitorowanie stanu technicznego maszyn; realizacja planu produkcyjnego
    StPr/21/0907