Zamknij

Szwaczka

Nr oferty: StPr/19/0925Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Inowrocławska 12, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: szycie odzieży maszynami szwalniczymi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • umiejetność szycia na maszynie przemysłowej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "GRAND PROTEKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Inowrocławska 12, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Wojciech Nowak
      Numer telefonu: 523549243
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv+ skierowanie do pracy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - 03.12.2019r. Giełda Pracy PUP Mogilno sala Klubu Pracy, godz. 10.00, Termin: 03.12.2019r. Giełd
      szycie odzieży maszynami szwalniczymi
      StPr/19/0925
      data rozpoczęcia pracy od 22.11.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      PRACA Z DZIEĆMI W WIEKU 3 - 6 LAT, 1X W TYGODNIU 1,5H, GODZINA ZAJĘĆ DO USTALENIA.
      StPr/19/2928
      data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019
      wynagrodzenie od od 400 PLN