Zamknij

Kierowca CE (nr 3083)

Nr oferty: StPr/19/3083Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kwiatowa 13, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: transport artykułów na terenie kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. CE
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      • przewóz materiałów niebezpiecznych ADR
      • świadectwo kwalifikacji zawodowej
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Transport Samochodowy Damian Kijanowski
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Kwiatowa 13, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 667 279 978
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawca osobisty poprzedzony tel. pod nr: 667 279 978
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        1. CZYNNE UCZESTNICTWO W ZESPOLE TERAPEUTYCZNO-OPIEKUŃCZYM 2. OPRACOWYWANIE RAMOWYCH PLANÓW ZAJĘĆ ORAZ SPRAWOZDAŃ Z PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI 3. WSPÓŁPRACA Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI GMINY, OŚRODMKI
        StPr/19/3244
        data rozpoczęcia pracy od 01.01.2020
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        transport artykułów na terenie kraju
        StPr/19/3083
        data rozpoczęcia pracy od 25.09.2019
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        PRACA Z DZIEĆMI W WIEKU 3 - 6 LAT, 1X W TYGODNIU 1,5H, GODZINA ZAJĘĆ DO USTALENIA.
        StPr/19/2928
        data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019
        wynagrodzenie od od 400 PLN