Zamknij

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO (nr 2928)

Nr oferty: StPr/19/2928Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mogileńska 21a, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: PRACA Z DZIEĆMI W WIEKU 3 - 6 LAT, 1X W TYGODNIU 1,5H, GODZINA ZAJĘĆ DO USTALENIA.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 16.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 400 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Uprawnienie 1] : STUDIA PEDAGOGICZNE ORAZ DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO CO NAJMNIEJ NA POZIOMIE B2 [Umiejętność 1] : UMIEJĘTNOŚĆ PRACY Z DZIEĆMI W WIEKU 3 - 6 LAT
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PRZEDSZKOLE HOP-SIUP
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Mogileńska 21a, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: BEATA KUMAR
      Numer telefonu: 794049769
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt pod nr tel. 794 049 769 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      1. CZYNNE UCZESTNICTWO W ZESPOLE TERAPEUTYCZNO-OPIEKUŃCZYM 2. OPRACOWYWANIE RAMOWYCH PLANÓW ZAJĘĆ ORAZ SPRAWOZDAŃ Z PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI 3. WSPÓŁPRACA Z JEDNOSTKAMI ORGANIZACYJNYMI GMINY, OŚRODMKI
      StPr/19/3244
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2020
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      transport artykułów na terenie kraju
      StPr/19/3083
      data rozpoczęcia pracy od 25.09.2019
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      PRACA Z DZIEĆMI W WIEKU 3 - 6 LAT, 1X W TYGODNIU 1,5H, GODZINA ZAJĘĆ DO USTALENIA.
      StPr/19/2928
      data rozpoczęcia pracy od 16.09.2019
      wynagrodzenie od od 400 PLN