Zamknij
REKLAMA

Zapisz dziecko do żłobka i weź udział w projekcie

14:47, 30.07.2020 | #ZawszeNaCzasie
Skomentuj fot. Niepubliczny Żłobek Gucio w Inowrocławiu
REKLAMA

Urząd Miasta Pakość zachęca rodziców do udziału w projekcie współfinansowanym z Unii Europejskiej .Projekt pn. „Utworzenie 48 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 - Niepubliczny Żłobek Gucio filia w Inowrocławiu i Pakości” prowadzony jest przez Niepubliczne Placówki Oświatowe Sp. z o.o. w Inowrocławiu.

Projekt będzie realizowany w przedszkolu Hop-Siup przy ul. Mogileńskiej 21A ( dawny Jubilat)  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 8.4.2 Rozwój usług opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Ma on na celu pomoc w powrocie na rynek pracy 48 osobom opiekującym się dziećmi w wieku do lat 3, zamieszkujących lub pracujących lub uczących się w Gminie Pakość, poprzez sfinansowanie kosztów opieki nad dzieckiem w żłobku.

[ZT]1508[/ZT]

Opłata miesięczna na okres do 24 miesięcy wynosi 140,00 zł. Rodzice bez pracy będą objęci wsparciem doradztwa zawodowego, psychologiem, pośrednikiem pracy oraz podejmą udział w szkoleniach i kursach zgodnie z zaplanowanym Indywidualnym Planem Działania. Za udział w szkoleniach zagwarantowane jest stypendium szkoleniowe. Część z osób biorących udział w projekcie podejmie zatrudnienie w wyniku pomocy.

Szczegółowych informacji udziela  koordynator projektu Sebastian Kujawa: tel. 52 352 54 49 lub e-mail: [email protected] Biuro projektu zlokalizowane jest w budynku Niepublicznej Bursy w Inowrocławiu przy ul. Narutowicza 34, pokój 102.

(#ZawszeNaCzasie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz