Zamknij
REKLAMA

Ciemny magazyn? Powiedz: STOP wypadkom, ze specjalistyczną taśmą fluorescencyjną!

12:34, 10.12.2019 | Materiały partnera
Skomentuj

Najważniejszym warunkiem dobrze prosperującej firmy jest bezpieczeństwo jej pracowników. Na co dzień widujemy wiele sytuacji i scenariuszów, w których to właśnie ludzie pracujący w danym przedsiębiorstwie zostają narażeni na szkody i niebezpieczeństwa. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy wraz z ekspertami w formie krótkiego artykułu porozmawiać o rozwiązaniu problemów w zakresie higieny pracy.

Dlaczego taśma fluorescencyjna jest wyrobem, którego potrzebujesz?

Jeżeli nasza praca przypada na godziny nocne lub po prostu odbywa się w ciemnościach przez nadchodzącą zimę, zawsze powinniśmy wykonywać ją w warunkach, w których nikt nie zostaje narażony na szkody i niebezpieczeństwo. Doskonałym akcesorium, które przydaje się w takich scenariuszach, okazuje się dobrze znana specjalistom taśma fluorescencyjna. Rolka zazwyczaj ma około 200 metrów bieżących i jest zdolna do odbijania światła na poziomie europejskiej normy EN 471.

Omawiany tu produkt jest popularny w wielu magazynach, zarówno tych zewnętrznych jak i wewnętrznych. Co ciekawe, taśma fluorescencyjna znajduje zastosowanie również w przypadku, kiedy chcemy przy okazji konkretnych eventów wytyczyć trasę, po której mogą poruszać się maszyny bądź ludzie. W istocie tego rodzaju gadżet nie ma ograniczonych zastosowań. Wystarczy, że jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, czego od niego oczekujemy.

Taśma zapewni doskonałą widoczność nawet w kompletnych ciemnościach!

Oczywiście, aby miejsce stało się w stu procentach bezpieczne, trzeba wybrać sprawdzoną taśmę, której właściwości odblaskowe utrzymują się bardzo długo, nawet po wielu wodnych praniach. Dokładnie taki, przetestowany model znajduje się chociażby w ofercie firmy EXACT, która zwyczajowo zajmuje się systemami reklamowymi. Możemy zatem dokładnie wyobrazić sobie, o jak szerokim zastosowaniu taśmy fluorescencyjnej mówimy. Okazuje się bowiem, że ta sprawdza się także wszędzie tam, gdzie planowane są plenerowe wydarzenia i trzeba wydzielić odpowiednie strefy, które powinny zostać widoczne szczególnie po zapadnięciu nocy.

Można również pomyśleć o niej, jak o regularnym elemencie dekoracyjnym, co też często praktykowane jest na różnego rodzaju targach i konferencjach branżowych przez odważne i pomysłowe marki. Ostatecznie jednak o zastosowaniu taśmy powinniśmy mówić tam, gdzie brak oznaczeń może doprowadzić do nie do końca pożądanych konsekwencji, jak np. wypadków bądź zniszczeń wrażliwych towarów. Właśnie dlatego już dziś pomyśl o zakupieniu taśmy fluorescencyjnej dla swojej rozwijającej się firmy i bądź spokojny o widoczność oznaczonych elementów.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone