Zamknij
REKLAMA

5 pomysłów na imprezę karnawałową

13:46, 26.09.2019 | Materiały partnera
Skomentuj

Karnawał rządzi się swoimi prawami. W tym czasie zabawa jest obowiązkiem, a praca odległym wspomnieniem, do którego wracamy równie chętnie, jak do pierwszej wizyty u stomatologa.

Może jednak okazać się, że ten wspaniały czas tańców i swawoli spędzimy w sposób oklepany, nudny i taki sam, jak przy wszelkich innych okazjach. Dlatego warto zapoznać się z pięcioma najlepszymi pomysłami na imprezę karnawałową. Wbrew pozorom, nawet beztroskie harce trzeba umieć dobrze zaplanować, by móc potem wspominać coś więcej niż nudnego taksówkarza czy siedzenie przy stole bez słowa w nadziei, że za chwilę usłyszymy coś innego, niż kolejny hit niemieckiego disco z lat 90tych.

1. Kontrowersja na dzień dobry

Choć w naszym kraju zrobił się z tego temat iście polityczny, to może warto zadrwić nieco z naszych „elit”? Urządźmy imprezę, w czasie której mężczyźni przebiorą się za kobiety i odwrotnie. Panie przywdzieją szelki, męskie spodnie i koszulki z logotypem ukochanego klubu, natomiast panowie spróbują unieść ciężar przygotowania kompletnej kreacji na karnawałowy wieczór. Dobra zabawa murowana!

2. Kicz absolutny

Wyzwólmy naszych gości z pod jarzma „looków, outfitów i dizajnów”! Ubierzmy się, jak bywalcy wiejskich dyskotek w poprzednim systemie. Dopasujmy spodnie w panterkę do szwedzkiego ortalionu! Niechaj na głowie zagości trwała ondulacja, a buty świecą się na różowo, jak niejeden stragan na nieodżałowanym stadionie 10-lecia.

3. Poprzednia epoka

Niechaj na jedną noc sala bankietowa zamieni się w wehikuł czasu. Może zaprosimy wszystkich do czasów prohibicji w Stanach Zjednoczonych? A może posmakujemy życia dzieci kwiatów w latach 80tych? A może warto zaszaleć jeszcze bardziej, cofnąć się do średniowiecza i ugościć na parkiecie rycerzy oraz damy ich serc, o które będą walczyć w tanecznych pojedynkach i konkursach?

4. I ty zostaniesz celebrytą!

Czerwony dywan, dobre wino i fleszy aparatów śledzące nasz każdy krok? Na co dzień przychodzi nam oglądać to jedynie na szklanym ekranie, ale w czasie karnawału każdy z nas może stać się Bradem Pittem, Natalie Dormer czy Nicole Kidman. Niechaj gości podwiezie pod salę dobry samochód, przywita ich grupa paparazzi żądnych najświeższych plotek. Ba, niech uczestnicy imprezy udzielą kilku wywiadów jako gwiazdy kina – niech opowiedzą o swojej kreacji, planach a także stylu życia w bogactwie i przepychu!

5. Kosmiczna impreza

Ufoludki, jajogłowe stwory i przybysze z planet tak odległych, że najtęższe głowy jeszcze o nich nie wiedzą. Doskonały pomysł na temat karnawałowy to właśnie cywilizacje pozaziemskie. Wymyślne i zupełnie dowolne stroje rozbawią nas do łez i zapewnią wybornie spędzony czas

Artykuł powstał we współpracy z Agencją Eventową z Wrocławia – Argentum Event

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz