Zamknij
REKLAMA

Mężczyzno! Poznaj rodzaje pierścionków zaręczynowych i nie daj się zaskoczyć w sklepie

10:17, 29.10.2018 | Materiały partnera
Skomentuj

Nie wszyscy muszą się orientować w trendach biżuteryjnych. Brak rozeznania w tym, co modne, możemy wybaczyć mężczyznom. Tylko od ich dobrej woli zależy, czy wybiorą elegancki pierścionek, a może zdecydują się na pierwszy lepszy model z promocji. Ten artykuł kierujemy właśnie do nich – jeśli jesteś mężczyzną, który ma w planach oświadczyny, zobacz co nowego słychać w świecie biżuterii i świadomie wybierz pierścionek zaręczynowy.

Modele z diamentami w białej i czarnej odsłonie

Pierścionki zaręczynowe z diamentami zdecydowanie prowadzą w rankingu ozdób, najbardziej cenionych przez kobiety. Należy jednak pamiętać, że zjawiskowe kamienie szlachetne robią duże wrażenie i bardzo łatwo się do nich przywiązać. Dlatego też zwykle nie kończy się na jednym diamencie i kiedy już opadną emocje związane z zaręczynami, pojawia się marzenie o kolejnej ozdobie, oczywiście pasującej do pierścionka. Jeśli jesteś gotów na podarowanie ukochanej biżuterii wysadzanej diamentem, zastanów się nad typem kamienia. Najpopularniejszy jest biały, zaraz po nim żółty, a tabelę zamyka czarny, przypominający węgiel. Znakomicie wygląda on jako główny element pierścionka, ale równie interesująco prezentuje się w sąsiedztwie innych kamieni, w kontrastujących odcieniach. Biżuteria diamentowa to klasyka, która najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z mody. W związku z tym zakup pierścionka z eleganckim diamentem to dobre rozwiązanie, niezależnie od okoliczności.

Wzory nowoczesne kontra wzory retro

Obok klasyki, na uwagę zasługują również pierścionki zaręczynowe w nieco innych stylach. Pod lupę należy wziąć biżuterię, utrzymaną w konwencji nowoczesnej oraz, kontrastujące z nią ozdoby retro. Pierwsze z nich będą bliższe geometrii, grubsze, prostsze, gładsze. Z kolei te drugie nie będą stroniły od zdobień: bogate ornamenty, mnogość kamieni i wytwornych zdobień urzeknie niejedną kobietę. Które są lepsze? Trudno stwierdzić. Z pewnością pierścionki stylizowane na dawny styl są cięższe, a co za tym idzie, mniej wygodne w noszeniu. Czuje się je na palcu, a wyraziste oczko często zahacza o włosy. W tym przypadku często stosowana jest tzw. oprawa szatonowa, wysuwająca kamień szlachetny na pierwszy plan. To powoduje, że pierścionek w stylu retro rzuca się w oczy i każdy go zauważy. Natomiast biżuteria w nowoczesnej formie zachwyca prostotą i dużą elegancją. Choć z pozoru nie jest zbyt pokaźna, zyskuje przy bliższym poznaniu. Oprawa kanałowa sprawia, że powierzchnia obrączki jest gładka, a kamienie niewyczuwalne, co znacząco wpływa na komfort noszenia takiego modelu. Na koniec warto poruszyć temat kruszców. W sklepie internetowym Staviori są dostępne wysokiej jakości pierścionki zaręczynowe ze złota żółtego, białego oraz różowego. To właśnie między tymi trzema materiałami należy wybierać, chcąc kupić ukochanej biżuterię pierwszej klasy. Ostateczną decyzję pozostawiamy Wam, panowie, życząc owocnych poszukiwań.

(Materiały partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone