Zamknij
REKLAMA

Oczyszczacze bez funkcji nawilżania – 5 najlepszych modeli

10:53, 13.12.2021 | .
Skomentuj

Oczyszczacze powietrza z roku na rok zyskują na popularności, przez co producenci starają się stale je udoskonalać i sprostać wymaganiom swoich klientów.

W zależności od naszych oczekiwań i możliwości finansowych możemy kupić podstawowy oczyszczacz powietrza, ale również taki z funkcją jonizacji czy z funkcją nawilżania. Najchętniej kupowane są obecnie oczyszczacze powietrza sharp bez funkcji nawilżania. Jakie modele cieszą się największym zaufaniem?

Najlepsze oczyszczacze powietrza Sharp bez funkcji nawilżania

Nie zawsze potrzebujemy oczyszczacz powietrza, który będzie miał dodatkową funkcję nawilżania. Jeśli w domu posiadamy już nawilżacz albo po prostu powietrze nie jest suche, nie ma sensu inwestować w model oczyszczacza powietrza z funkcją nawilżania.

Tak jak wspomniano we wstępie tego artykułu, już od kilku lat niesłabnącą popularnością cieszą się oczyszczacze powietrza Sharp. Ten japoński producent elektroniki użytkowej, stawia przede wszystkim na skuteczność w filtracji powietrza, z tego względu w swoich oczyszczaczach umieszcza filtr wstępny, węglowy, HEPA, oraz Jonizator Plasmacluster, dzięki wielostopniowemu procesowi filtracji z powietrza usuwane są praktycznie w 99% szkodliwe dla organizmu zanieczyszczenia w tym frakcje pyłów, ale również wirusy i bakterie oraz zarodniki pleśni. Za sprawą oczyszczaczy powietrza sharp powietrze staje się wyraźnie bardziej rześkie i świeże. Sharp dogodził również osobom wrażliwym na kwestie wyglądu, prosta bryła oczyszczaczy powietrza sharp sprawia, że doskonale wpisują się we wnętrza, niezależnie w jakim stylu zostały urządzone.

Oczyszczacze powietrza Sharp charakteryzuje również długa żywotność filtrów, którą producent szacuje na od 5 do aż 10 lat.

Oczyszczacze powietrza Sharp - modele cieszące się największą popularnością:

  • SHARP FP-J60EUW- to chyba najpopularniejsze urządzenie tego japońskiego producenta, wydajność w modelu SHARP FP-J60EUW wynosi 396 m3/h, natomiast powierzchnia oczyszczania to 48 m2. 4-stopniowa filtracja z jonizacją, gwarantuje jakość powietrza na jak najwyższym poziomie. SHARP FP-J60EUW w trybie nocnym działa naprawdę cicho, hałas nie przekracza tutaj 15 dB. Doskonała propozycja do średniej wielkości pomieszczeń w tym sypialni, czy pokoju dziecięcego.
  • SHARP FP-J40EU-W- równie chętnie kupowany oczyszczacz powietrza sharp, nieco tańszy od poprzednika. Powierzchnia oczyszczania w tym modelu to 30 m2, a wydajność to 240 m3/h. Cicha praca, możliwość ustawiania trybu automatycznego oraz kompaktowy wygląd, sprawia, że jest częstym wyborem do domów i mieszkań.
  • SHARP FP-J80EU-W- zdecydowanie do większych powierzchni, z zaawansowanym wieloetapowym systemem filtracji o powierzchni oczyszczania wynoszącej 62m2 oraz sporej wydajności- 480m3/h.
  • SHARP FP-J30EU-A- najmniejszy oczyszczacz powietrza sharp, cieszący się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród osób, które mają niewiele miejsca. Jego kompaktowy wygląd oraz atrakcyjna cena to cechy wyróżniające go na tle innych modeli. Powierzchnia oczyszczania w SHARP FP-J30EU-A wynosi 22m2.
  • SHARP FU-Y30EUW- kompaktowy, choć wciąż skuteczny oczyszczacz powietrza z jonizatorem, dzięki któremu usuniemy również wirusy i bakterie. Jego powierzchnia oczyszczania wynosi 21 m2 a wydajność 180m3/h.

Bez znaczenia, jaki oczyszczacz powietrza marki sharp wybierzemy, możemy liczyć na naprawdę skuteczne urządzenie o dobrych parametrach, bezpieczne dla zdrowia ludzi.

 

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%