Zamknij
REKLAMA

Innowacyjny i wielofunkcyjny atrakcyjny wózek dziecięcy

13:11, 23.11.2021 | Materiały partnera
Skomentuj

We współczesnych czasach branża dziecięca wciąż się rozwija i zmienia. W trakcie upływu lat oraz wprowadzanych udogodnień technologicznych potrzeby dzieci stale się powiększają.

Dlatego też sprzedaż produktów dziecięcych wzrasta. Dostęp do produktów dziecięcych jest naprawdę duży, zaczynając od zabawek a kończąc na produktach pierwszej potrzeby dziecka. Wiele z dostępnych obecnie produktów przyciąga poszukujących nietuzinkowych rzeczy klientów, a producenci chcą wychodzić naprzeciw tym potrzebom. We współczesnych czasach faktycznie można dostać to czego się szuka.

Obecnie można otrzymać informację na temat każdego produktu dziecięcego, a sklepy internetowe i stacjonarne stale się rozwijają. Ta mnogość produktów oraz informacji na ich temat może powodować problemy w wyborze najpotrzebniejszych dla dziecka artykułów, jednak zaletą jest to, że każdy rodzic, opiekun czy dziadek może znaleźć to czego szuka dla malucha.

Pierwszymi chętnie poszukiwanymi artykułami dziecięcymi jest najczęściej odpowiedni wózek dziecięcy. Bebetto Flavio to nieschematyczny wózek wielofunkcyjny. Jest to wspaniała propozycja modelu wózka i połączenia jego funkcjonalności oraz wygody, a wszystko specjalnie dla najmniejszego podróżnika -noworodka.

W przeciwieństwie do modeli wózków posiada nietypowy system składanej gondoli. Jest to na pewno ważne dla rodzin, posiadających mały metraż mieszkania lub mniejszy bagażnik w samochodzie. Atutem wózka Bebetto Flavio jest z pewnością waga gondoli to jedynie 2.9 kg, wykonana z lekkich materiałów (EPP). Bebetto umożliwia regulacje gondoli na różnych poziomach wysokości, dlatego różne wzrostem osoby mogą bez problemów wygodnie prowadzić wózek.

Bebetto Flavio posiada tzw. „Flexy wheels”, trwałe i mocne kółka, dopasowujące się do terenu nawierzchni. Koła te nie zniekształcają się, posiadają wspomaganie – odpowiednią amortyzację, znajdująca się na tylnych kołach. Amortyzacja regulowana, umożliwia przejście z trybu miękkiego/twardy. Flavio umożliwia elastyczną wymianę gondoli na spacerówkę. Bebetto Flavio jest nowoczesnym, bezpiecznym wózkiem wielofunkcyjnym dla szukających czegoś nietypowego.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%