Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:01, 27.05.2020
Sezon na rabarbar i truskawki trwa, więc w Twoim domu nie może zabraknąć tego znakomitego połączenia smaków! Koniecznie wypróbuj przepisy, które dla Ciebie przygotowaliśmy oraz receptury na kosmetyki naturalne z zastosowaniem tych wiosennych smakołyków.
00:01, 20.05.2020
20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół – owadów tak bardzo cenionych z wielu względów. To dzięki nim mamy m.in. wspaniały miód, dlatego warto na nowo odkryć niesamowite właściwości i zastosowanie dobroczynnego „płynnego złota”.
00:01, 13.05.2020
Prowadząc nawet najbardziej zadbaną plantację roślin polowych lub ozdobnych, nie jesteśmy w stanie zapobiec pojawieniu się na niej różnych szkodników. Myślisz, że do zwalczania tych „niechcianych gości” musisz wykorzystać wyłącznie chemiczne preparaty? Otóż niekoniecznie. Poznaj nasze naturalne strategie!
10:25, 07.05.2020
„Ciasne, ale własne” – radość z własnego kąta stopniowo maleje, kiedy przystępujemy do jego wyposażenia. Okazuje się, że nie jesteśmy w stanie pomieścić wszystkich mebli, które są naszym zdaniem niezbędne. Jak sobie poradzić z małym metrażem, tak by nie zagracić pomieszczeń? Istnieje kilka prostych reguł, które niemalże zawsze się sprawdzają.
00:01, 06.05.2020
Pomidory to jedne z ulubionych warzyw Polaków. Nic więc dziwnego, że na ich uprawę decyduje się wielu rolników, ale także działkowiczów czy ogrodników. Kiedy sadzić pomidory? Na jakim stanowisku? Jakiego nawożenia wymagają? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym artykule.
08:12, 03.04.2020
Obecnie coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z faktu, iż zdrowie jest najważniejszą rzeczą w naszym życiu. Zdrowe odżywianie, uprawianie sportu czy też ograniczenie wpływu stresu na życie to kluczowe czynniki dla życia w zdrowiu przez długie lata. Nie należy jednak zapominać, iż również ważny jest sen. W tym wypadku warto zatem zadbać o wysokiej jakości kołdrę, która sprawi, iż każdy będzie wypoczęty i pełen energii następnego dnia. 
14:09, 12.03.2020
Wspólność majątkowa powstanie automatycznie w chwili zawarcia małżeństwa, jeśli nie została zawarta intercyza. Nikt stając na ślubnym kobiercu nie spodziewa się, że związek ten okaże się nie być, tak jak powinien, dozgonnym, toteż często nie bez obaw, ale jednak decydujemy się na powzięcie rozmaitych zobowiązań, w postaci choćby kredytów hipotecznych czy pożyczek. W rezultacie, próbując rozpoczynać nowe życie, jeszcze długo możemy dźwigać na sobie obciążenia powstałe w „starym”.
14:05, 12.03.2020
Statystyki z ostatnich kilku lat pokazują, że rodzime kurorty wypoczynkowe odnotowują systematyczny wzrost zainteresowania. Popularne miejscowości w górach, nad morzem, na Warmii i Mazurach oraz w innych, atrakcyjnych turystycznie regionach Polski, odwiedzają zarówno goście z kraju, jak też przybysze z zagranicy. Właściciele ośrodków wakacyjnych coraz częściej szukają efektywnego sposobu na rozwój swojej działalności, aby móc przyjmować więcej osób jednocześnie. Stąd kolejne zapytanie dotyczące domków holenderskich z tej właśnie branży.
10:40, 27.02.2020
Kiedy zapytamy jubilerów lub świeżo upieczonych narzeczonych o klasyczny pierścionek zaręczynowy, z pewnością wymienią model z diamentem.
11:09, 06.02.2020
Kwestia troski o ekologię odgrywa coraz większą rolę we współczesnym biznesie. Wizerunek przedsiębiorstwa, które troszczy się o naturę i działa z myślą o przyszłych pokoleniach, przynosi realne korzyści.
16:19, 23.01.2020
W idealnym świecie strona firmowa lub sklep internetowy pozycjonowałyby się same, a my z kubkiem kawy lub herbaty w ręku obserwowalibyśmy szybko rosnące słupki sprzedaży. I chociaż w teorii taka sytuacja jest możliwa, rzeczywistość pokazuje zgoła inne scenariusze. Pozostaje pytanie: czy przy odrobinie szczęścia da się wypozycjonować witrynę samoistnie, czy jednak trzeba zdać się na pomoc specjalistów w tej dziedzinie? W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
13:29, 09.01.2020
Wszystko jest dla ludzi. Także używki, dlatego nie trzeba całkowicie rezygnować z picia alkoholu, aby móc dbać o zachowanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa na drogach.
12:34, 10.12.2019
Najważniejszym warunkiem dobrze prosperującej firmy jest bezpieczeństwo jej pracowników. Na co dzień widujemy wiele sytuacji i scenariuszów, w których to właśnie ludzie pracujący w danym przedsiębiorstwie zostają narażeni na szkody i niebezpieczeństwa. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy wraz z ekspertami w formie krótkiego artykułu porozmawiać o rozwiązaniu problemów w zakresie higieny pracy.
10:38, 22.11.2019
Szeroko pojmowane działania marketingowe prowadzą wszystkie przedsiębiorstwa: od międzynarodowych marek po osiedlowe sklepy. Dobór odpowiednich metod promocji zależy przede wszystkim od skali, zasięgu oraz budżetu. Jednak niektóre sposoby sprawdzają się praktycznie zawsze, niezależnie od branży czy grupy docelowej. Zwłaszcza w internecie, z pozycjonowaniem stron na czele. Specjaliści od e-marketingu z agencji AFTERWEB zauważają, że rola wyników wyszukiwania Google z systematycznie wywiera coraz większy wpływ na decyzje konsumentów.
13:48, 07.11.2019
Posiadanie własnej, prywatnej strefy relaksu na przydomowej posesji niewątpliwie ma wiele zalet. Jednak odpowiednie pogodzenie ogrodowej zieleni z kwestiami praktycznymi wcale nie jest takie proste, jak to się na pierwszy rzut oka wydaje. Nawet idealnie przystrzyżonemu trawnikowi daleko do stabilności, tak potrzebnej dla użytkowników krzeseł, leżaków i innych mebli ogrodowych. Dobór odpowiedniej nawierzchni na parterowy balkon ma zatem decydujące znaczenie dla późniejszych wrażeń.