Zamknij
REKLAMA

Pokaż jak spędzasz święta z Bee True i wygraj nagrody!

00:01, 18.12.2020 | M.O.
Zdjęcie ilustracyjne fot. depositphotos.com

Zakupy, porządki, przygotowanie wigilijnych potraw - lista rzeczy do zrobienia przed świętami jest długa. Warto jednak na chwilę zatrzymać się, a także podzielić się magicznymi chwilami i powalczyć o nagrody. Jak to zrobić? 

Święta Bożego Narodzenia sprawiają, że zima nabiera innego wymiaru. Szare i ciemne dni nabierają barw, a czas staje się magiczny. W tym świątecznym czasie dzielić się można nie tylko opłatkiem, ale także wspaniałymi chwilami. 

Usiądź wygodnie koło choinki, wypij filiżankę dobrej herbaty lub kawy i pokaż nam jak z rodziną oraz produktami marki Bee True przygotowujesz się do świąt lub spędzasz ten radosny czas. 

Markę Bee True dobrze znacie. Jej nazwa nawiązuje do bardzo popularnej w przydomowych ogródkach i co ważne, bardzo miododajnej byliny - pysznogłówki. Natomiast przesłanie, jakie niesie tłumaczenie z angielskiego na polski nazwy, czyli "być prawdziwym" nawiązuje do tego, że Bee True stawia na naturalne produkty. 

W pasiece znajdziemy te najpopularniejsze miody jak wielokwiatowylipowy czy rzepakowy, ale także niebanalne miody leśnekolendrowe czy wrzosowe.  Te i inne produkty można dostać w sklepie internetowym Bee True, a wysyłka przy zakupach powyżej 89 złotych jest darmowa. 

Miody od braci Strzeszewskich produkowane są z najwyższą starannością, a w pasiekach nie stosuje się chemii i antybiotyków. Firma wpisuje się w trendy ekologiczne. Ich produkty sprzedawane są tylko w szklanych słojach, które po zakończeniu konsumpcji mogą być wykorzystywane do różnego rodzaju przetworów.

Produkty pakowane i wysyłane są w eleganckich kartonikach, które są w 100% ekologiczne, a także degradowalne i pochodzą z recyklingu. Ich wygląd nie zawodzi, a miód może być znakomitym prezentem na święta zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

Co należy zrobić by wziąć udział w naszej zabawie i wygrać? 

Wystarczy, że pokażesz jak przygotowujesz się do Bożego Narodzenia lub spędzasz święta ze swoją rodziną i produktami Bee True. Zdjęcie zamieść na swoim profilu na Instagramie i oznacz swoje zdjęcie hashtagiem #swietazbeetrue.

Warunkiem koniecznym do przystąpienia do konkursu jest również zaobserwowanie profilu Bee True. 

Zdjęcia możecie wstawiać do 1 stycznia do godziny 23:59. 

Zwycięzcy otrzymają vouchery o wartości 50 zł. do wykorzystania w sklepie firmowym Bee True. Voucher będzie ważny 5 miesięcy od daty wystawienia. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%