Zamknij
REKLAMA

TRANSPORT I LOGISTYKA - ZDOBĄDŹ NOWE KWALIFIKACJE! 

12.14, 04.12.2020 Artykuł sponsorowany

W dzisiejszych czasach handel, wymiana dóbr między państwami oraz przewóz towarów są oparte na skomplikowanych systemach logistycznych i transporcie. Specjaliści w tej dziedzinie to dziś bardzo poszukiwana grupa zawodowa. Potrafią oni wdrożyć plan przewozu osób, surowców, a nawet niebezpiecznych ładunków korzystając z szerokiego zakresu wiedzy z dziedziny logistyki oraz ekonomii.

Ukończenie tego kierunku pomoże ci stać się specjalistą w dziedzinie zarządzania magazynem oraz spedycji i przewozu towarów. Dowiesz się, jak koordynować pracą magazynu, obsługiwać zamówienia, a także organizować transport i bezpiecznie dostarczać towary od producenta do klienta. Dodatkowa znajomość wszystkich etapów łańcucha dostaw oraz warunków i procedur transportowych różnorodnych ładunków, otworzą przed tobą szansę na rozpoczęcie satysfakcjonującej i niezwykle pożytecznej pracy. Specjaliści, którzy potrafią skoordynować ze sobą wiele procesów, są rozchwytywani na rynku pracy.

Na stanowisku z branży logistyczno-transportowej niezbędne jest wykorzystywanie wiedzy z różnych dziedzin: finansów, marketingu, transportu i dystrybucji, ekonomii, prawa krajowego i międzynarodowego. Bardzo przydatna jest również wiedza na temat zarządzania firmą i sposobu jej funkcjonowania. Przydatna będzie także znajomość sektora transportowego lub zainteresowanie gospodarką. To doskonały wybór dla osób, które należą do umysłów ścisłych i mają w sobie iskrę kierowniczą; potrafią podejmować szybkie decyzje, od razu przewidując ich skutki.

Czego się nauczysz? 

  • Rola logistyki w przedsiębiorstwie 
  • Prawo w transporcie krajowym i międzynarodowym 
  • Dokumentacja procesów transportowych i logistycznych 
  • Podstawy ładunkoznawstwa i transportu wewnętrznego 
  • Zarządzanie procesem transportu: nadzorowanie i kontrola 
  • Zasady zrównoważonego transportu 

Zajęcia co dwa tygodnie w weekend (sobota-niedziela) 
Nie wymagamy matury 
Czas trwania: 2 semestry 
Start: już w lutym
Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne ze wzorem MEN(!) oraz certyfikat szkoły ŻAK 
159zł/miesiąc 
663 771 916 
Sekretariat: Inowrocław, ul Laubitza 4 
Zapisz się już dziś: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%