Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
12:25, 30.09.2022
Drukarka to jeden z podstawowych sprzętów w każdej firmie. Jeśli posiadasz drukarkę laserową, to niezbędny będzie zakup tonera. Jak wybrać toner do drukarki laserowej i czy lepiej wybrać oryginalny toner, czy też zamiennik?
11:18, 29.09.2022
Dostawa i recykling olejów spożywczych to skomplikowany proces, w którym uczestniczy wielu różnych interesariuszy.
10:09, 08.09.2022
Już niebawem, bo 8 września ogłoszony zostanie przez Europejski Trybunał Sprawiedliwości wyrok, który dotyczy trzech spraw o sygnaturach: C-80/21, C-82/21 oraz C-82/21. Wszystkie z nich dotyczyć będą polskich Frankowiczów, a co za tym idzie – dowiemy się, jakie konsekwencji wyrok TSUE franki przyniesie dla spraw frankowych oraz banków. Europejski Trybunał Sprawiedliwości już wielokrotnie wypowiadał się na temat spraw frankowych w podobnym zakresie i stanowisko to było zdecydowanie prokonsumenckie. Jakich dokładnie kwestii dotyczyć będzie jutrzejszy wyrok? Czy będzie on kontynuacją już wykształconej linii orzeczniczej? Na jakie pytania odpowie TSUE?
09:43, 01.09.2022
Dobór odpowiedniego zapachu to kwestia, która od zawsze nurtuje wiele osób. Perfumy można wybierać w zależności od nastroju, osobowości, ale też okazji, na jaką chcesz je „założyć”. Według jakiego klucza warto wybierać perfumy, by dopasować je do danej okazji?
12:02, 24.08.2022
Zabiegi kosmetyczne to szeroka gama zabiegów, które można wykonywać na twarzy, ciele i włosach. Zabiegi upiększające twarz i ciało służą głównie poprawie wyglądu tych obszarów.
11:05, 24.08.2022
Personalizowane kubki to świetny prezent na każdą okazję. Są spersonalizowane i dostępne w szerokiej gamie wzorów, rozmiarów i kolorów.
10:25, 24.08.2022
Eksperci kredytowi mogą pomóc ludziom w ich potrzebach finansowych, dostarczając im najlepszą ofertę kredytową. Nazywani są również doradcami finansowymi, ponieważ pomagają klientom uzyskać dla nich pożyczkę i pożyczki maklerskie.
14:45, 23.08.2022
​​​​​​​Catering dietetyczny rozważałem już od pewnego czasu. Nie mogłem bowiem ignorować prostych faktów - w ostatnich latach naprawde sporo przytyłem. Powszechnie wiadomo zaś, że niebagatelny wpływ na naszą wagę, oraz sylwetkę ma to, co jemy - to właśnie dlatego dieta pudełkowa zawsze była dla mnie zachęcającą opcją. Cóż - kilka miesięcy temu przytrafiła się okazja, by wypróbować jeden z takich cateringów (Fit Appetit). W dzisiejszym wpisie opowiem Wam, czy jestem zadowolony z tej decyzji.
00:00, 22.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie! Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!
15:37, 12.08.2022
Artur Rojek został ambasadorem inicjatywy Rossmanna „Czujesz Klimat?”. Artysta ogłosił swoją decyzję podczas OFF Festivalu w Katowicach. Wspólnie z marką będzie promował bardziej ekologiczne postawy, bo nasze małe, codzienne wybory – także podczas zakupów – mają wielki wpływ na środowisko. W nadchodzących miesiącach do inicjatywy dołączą kolejni ambasadorzy, którzy podzielą się swoimi sposobami na lepsze, bardziej przyjazne środowisku życie.
08:24, 26.07.2022
Budownictwo modułowe to proces wznoszenia budynku lub konstrukcji przy użyciu prefabrykowanych jednostek modułowych. Ten rodzaj konstrukcji nazywany jest również prefabrykacją, czyli praktyką wytwarzania przedmiotów w fabryce i transportowania ich do miejsca przeznaczenia w celu montażu.
00:00, 26.07.2022
Floristic to kreatywna firma specjalizująca się w dekoracjach imprezowych. Oferują usługi na każdą okazję, od wesela po urodziny i święta.
14:59, 15.07.2022
Nie ma dobrych wieści dla frankowiczów, którzy kilkanaście lat temu otrzymali propozycję atrakcyjnego kredytu, który po latach stał się ich kulą u nogi. Kurs franka wynosi już 4, 89 zł, czyli przewyższył już euro oraz dolara, a zapowiedzi na zmianę tej sytuacji brak.
09:35, 06.07.2022
Oringi to małe, okrągłe uszczelki, które służą do uszczelniania dwóch twardych powierzchni. Są najprostszym elementem uszczelniającym i mogą być wykonane z gumy lub silikonu. Materiały te nadają im elastyczność i sprężystość, dzięki czemu łatwo się rozciągają i powracają do pierwotnego kształtu. Dzięki temu o-ringi mają długą żywotność, wysoką odporność na chemikalia, szerokie tolerancje temperaturowe i dobrą wytrzymałość na ściskanie.
11:21, 05.07.2022
W każdą środę około godz. 18:00, w aplikacji Rossmann PL, można wygrać voucher na wybrany produkt. Dzięki „Szybkiej akcji” zapłacisz od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych mniej za jeden, konkretny, wskazany artykuł. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich kilkanaście tysięcy. Mogą je zdobyć klienci, którzy są w Klubie Rossmann i jako pierwsi się po nie zgłoszą w aplikacji.
REKLAMA