Zamknij
REKLAMA

Groził kierowcy, zniszczył jego samochód. Trafił do aresztu

13:50, 19.07.2019 | #ZawszeNaCzasie
Skomentuj fot. pixabay
REKLAMA

Zachowanie jednego z mężczyzn pozostawiało wiele do życzenia. Nie tylko groził jednemu z kierowców, ale też zniszczył mu samochód. Po zatrzymaniu przez policjantów usłyszał zarzuty popełnienia dwóch przestępstw i na najbliższy miesiąc trafił za kraty.

Wczoraj  policjanci z Pakości doprowadzili do oskarżyciela i sądu 32-letniego mężczyznę. Powodem jego zatrzymania było to, że groził innemu mężczyźnie i uszkodził mu samochód marki Seat.

Do zdarzenia doszło dwa dni wcześniej na jednej z ulic Pakości. Do samochodu marki Seat niespodziewanie wsiadł jakiś mężczyzna. Gdy kierowca pojazdu zwrócił mu uwagę i kazał wysiąść, ten zareagował agresywnie. Zniszczył lusterka przy seacie i wybił rękoma szybę. Ponadto kierowcy tego auta groził, że go zabije. Następnie jakby nigdy nic udał się do pobliskiego baru.

Powiadomieni o zdarzeniu pakoscy policjanci interweniowali. Podczas zatrzymania napastnika również w obecności policjantów zachowywał się  agresywnie. Nadal wykrzykiwał groźby w kierunku poszkodowanego kierowcy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwiał. Policjanci zebrali dowody, które przedłożyli oskarżycielowi. Po tym jak mężczyzna usłyszał zarzuty gróźb karalnych i uszkodzenia mienia, stanął przed sądem. Decyzją sądu najbliższy miesiąc spędzi za kratami. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

[ZT]538[/ZT]

[ALERT]1563536992589[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz