Zamknij
REKLAMA

Policyjna kontrola na przejeździe kolejowym w Broniewicach

12:48, 28.07.2020 | #ZawszeNaCzasie
Skomentuj fot. KPP Inowrocław
REKLAMA

Policjanci wraz z pracownikami PKP przeprowadzili w Broniewicach kontrolę w ramach akcji „Nigdy nie próbuj zdążyć przed nadjeżdżającym pociągiem”.

Mł. asp. Wojciech Trawiński i mł. asp. Damian Domka tego dnia pełnili służbę na motocyklach. Z ramienia PKP w akcji uczestniczyli: Pan Krzysztof Jankowski zawiadowca PLK Zakładu Linii Kolejowych Sekcji Eksploatacji Inowrocław oraz ze Straży Ochrony Kolei: Wojciech Trześniewski i Tadeusz Krawczyński. W czasie, kiedy była prowadzona akcja, tylko przez jedną godzinę,  przejazd w Broniewicach pokonało aż 90 uczestników ruchu. Policjanci skontrolowali 20 pojazdów. Prowadzący akcję wręczyli 60 ulotek na temat bezpieczeństwa w rejonach przejazdów kolejowych.

- Podczas tych prewencyjnych działań istotne było to, aby dotrzeć do każdego z informacją na temat zasad bezpiecznego pokonywania przejazdów kolejowo-drogowych. Dlatego służby rozmawiały z kierowcami, ich pasażerami, pieszymi, że wystarczy stosować się do podstawowych przepisów, a takie odcinki trasy pokonamy bezkolizyjnie i bezpiecznie - informuje asp. sztab. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji.

[ZT]1541[/ZT]

[ALERT]1595931482806[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz