Zamknij
REKLAMA

Zbzikowane urodziny z zespołem YA i Przyjaciele

09:16, 26.01.2020 | #ZawszeNaCzasie
REKLAMA
Skomentuj

Niezwykle atrakcyjnie zapowiadają się tegoroczne urodziny gniewkowskiego BZIK-a. Będą wspominki, premiery teledysków, a wisienką na urodzinowym torcie ma być koncert grupy YA i Przyjaciele.

Bezinteresowne Zrzeszenie Inicjatyw Kreatywnych od kilku lat aktywnie kreuje przestrzeń kulturalną w Gniewkowie. Członkowie BZIK-a organizują koncerty i inne wydarzenia kulturalne. Szczególną rolę w działalności stowarzyszenia odgrywają akcje charytatywne. Do dziś udało zebrać się kilkadziesiąt tysięcy złotych z przeznaczeniem na pomoc dla potrzebujących. 

8 lutego w gniewkowskiej Harasówce zaplanowano urodzinowe obchody BZIK-a. W programie imprezy: premiery teledysków grup The Genada Band i Panzerflower. Członkowie stowarzyszenia podsumują dotychczasową działalność BZIK-a. Nie zabraknie też zbzikowanego tortu. Finałem imprezy będzie specjalny koncert grupy YA i Przyjaciele. Inowrocławski zespół na koncert zaprasza muzycznych gości, którzy zaśpiewają piosenki z repertuaru grupy YA. Będzie też gość specjalny, którego tożsamość poznamy w najbliższych dniach. Urodziny w BZIK-u będą też okazją do uczestnictwa w koncercie dla tych, którzy nie mieli okazji być na koncercie "Pamięci Mycy".

Impreza rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp wolny.

[ZT]774[/ZT]

 

(#ZawszeNaCzasie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone