Zamknij
REKLAMA

Graficzne fascynacje Edyty Lasoty. Wkrótce wernisaż wystawy

19:36, 28.01.2020 | #ZawszeNaCzasie
REKLAMA
Skomentuj

Muzeum im. Jana Kasprowicza zaprasza na otwarcie wystawy grafiki Edyty Lasoty. Niezwykłą artystyczną opowieść pt. "Bello" będzie można obejrzeć w ostatni dzień stycznia.

Edyta Lasota - utalentowana i charyzmatyczna  inowrocławska artystka, absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych w Kole. Jej malarsko-rysunkowy świat to połączenie artyzmu i profesjonalizmu,a przy jej dziełach sztuki nie można przejść obojętnie. W swoją pracę wkłada serce i duszę.emocje wyraża najczęściej za pomocą pędzla i ołówka. Lubi portretować ciekawe twarze, interesuje się także fotografią. Jej prace można było obejrzeć już wcześniej na wystawach indywidualnych, jak i zbiorowych. Jest autorką ilustracji do tomiku wierszy Mirosława Puszczykowskiego pt. "Na przełomie dobrego czasu" oraz w książce Bronisława Majewskiego pt. "Inowrocław jaki był".

Wernisaż wystawy "Bello" odbędzie się 31 stycznia o godz. 18.00 w inowrocławskim muzeum przy ul. Solankowej 33. Podczas otwarcia nie zabraknie atrakcji dla miłośników muzyki. Akustyczny koncert da zespół AVE w składzie: Maciej Zamczała, Krzysztof Kosiński, Mariusz Michałowski oraz Mateusz Senderowski.

[ZT]920[/ZT]

 

(#ZawszeNaCzasie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone