Zamknij
REKLAMA

Wkrótce jubileuszowy koncert zespołu Stara Szkoła

20:40, 08.01.2020 | #ZawszeNaCzasie
REKLAMA
Skomentuj

Ostatni dzień lutego w Inowrocławiu wypełniony będzie przebojami zespołu Stara Szkoła. Wszystko za sprawą koncertu z okazji 10-lecia działalności grupy.

Stara Szkoła to zespół, który tworzy własne kompozycje i autorskie teksty śpiewane po polsku, głównie w rockowo-bluesowym klimacie. Założyli go w 2010 roku: wokalista i gitarzysta Tomasz Kuczma, grający na harmonijce Michał Kunkel, gitarzyści: Karol Łada i Sławomir Kuczma oraz grający na instrumentach perkusyjnych: Henryk Chyła i Zdzisław Monasterski. Dwa lata temu w do grupy dołączyli: skrzypaczka Iwona Gulczyńska oraz klawiszowiec Krystian Wierzchowski.

- Ktoś zapytał mnie: po co ten koncert? Dobre pytanie. Można powiedzieć, że to po prostu jubileusz, więc jest okoliczność. Ale prawda jest taka, że centralną ideą powstania i istnienia tego zespołu było i jest nadal młodzieńcze dążenie do realizacji muzycznych marzeń. Gdyby nie marzenia o muzykowaniu, zespołu by nie było! Gdyby nie te same marzenia, nie byłoby tego koncertu w takim wydaniu, w takim składzie - mówi Tomasz Kuczma.

Koncert jubileuszowy odbędzie się 29 lutego o godz. 18.00 w inowrocławskim Teatrze Miejskim. Bilety w cenie 10 złotych dostępne są w Kujawskim Centrum Kultury przy ul. Kilińskiego 16 oraz Pubie Kropa przy al. Niepodległości 4. Jako support pojawi się zespół Skołowani. Gośćmi specjalnymi będą: Józef Skrzek, Apostolis Anthimos oraz Michał Kielak. Dodatkową atrakcją będzie wystawa malarstwa Leonarda Franciszka Berendta pod nazwą "Kolorem grać".

[ZT]863[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone