Zamknij
REKLAMA

Między światami Robbiego PL. Utalentowany muzyk z Janikowa wydaje płytę

17:41, 26.11.2018 | #ZawszeNaCzasie
REKLAMA
Skomentuj

30 listopada w największych internetowych serwisach dystrybucji muzyki premierowo zadebiutuje płyta artysty, który ukrywa się pod artystycznym pseudonimem Robbie PL. To uznany i niezwykle utalentowany gitarzysta - Robert Pluskota. Muzyk pochodzący z Janikowa od kilkunastu lat mieszka i tworzy w Wielkiej Brytanii.

Z prawdziwą dumą anonsujemy więc premierę albumu "Inter Mundos", bo dźwiękowo rzecz niezwykła. To wyjątkowo efektowne zderzenie gitarowej wirtuozerii z poczuciem stylu i muzycznego smaku. Każdy z ośmiu utworów obdarowuje słuchacza innym rodzajem emocji - od szaleńczego boogie "Ultra Blues", przez pastelowe plamy "Enchanted Melody", po miażdżący energią i potężnie grooviasty "To Get Back On Track" na finał.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Robbie PL opowiada o sobie i swojej muzyce. Gorąco zachęcamy też od 30 listopada do wiodących serwisów streamingowych po całą płytę "Inter Mundos" by Robbie PL.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone