Zamknij
REKLAMA

Staruszek z Janikowa wyszedł z domu i nie wrócił...

10.22, 10.11.2021 . Aktualizacja: 10.23, 10.11.2021
Skomentuj
REKLAMA

97-letni mieszkaniec gminy Janikowo wyszedł z domu i zaginął. Policjanci z miejscowego komisariatu już po około pół godzinie odnaleźli go i odwieźli do domu.

Wczoraj około godz. 16.30 janikowscy policjanci otrzymali informację od rodziny, że 97-letni mężczyzna wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci mieli również wiedzę, że mężczyzna ma trudności z orientacją w terenie i sam na pewno nie znajdzie drogi powrotnej.

- Niezwłocznie uzyskali rysopis mężczyzny oraz to jak był tego dnia ubrany. Biorąc pod uwagę porę dnia i szybko zapadający zmrok rozpoczęły się intensywne poszukiwania zaginionego - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka.

Około godz. 17.00 na terenie Janikowa patrol z Komisariatu Policji w Janikowie w składzie: asp. szt. Waldemar Zwierzyński i sierż. Mateusz Bicki, zauważyli seniora podpierającego się laską idącego ulicą.

Policjanci zaopiekowali się mężczyzną. Zabrali go do komisariatu, zrobili mężczyźnie herbatę, by ten rozgrzał się. Następnie odwieźli seniora do domu i przekazali rodzinie.

[ZT]3039[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%