Zamknij
REKLAMA

Nietrzeźwi kierowcy na celowniku drogówki

14.49, 31.03.2021 Joanna Smolak Aktualizacja: 14.51, 31.03.2021
Skomentuj
REKLAMA

Pomimo wysokich kar nadal są kierowcy, którzy siadają za kierownicę pod wpływem alkoholu. W miniony weekend policjanci zatrzymali kolejne osoby, które kierowały ,,na podwójnym gazie''. Jeden z mężczyzn dodatkowo nie posiadał uprawnień.

W sobotę w godzinach porannych na ul. Polnej w Barcinie, funkcjonariusze zatrzymali kierującego fordem transitem. Badanie trzeźwości siedzącego za kierownicą 26-latka wykazało ponad promil. Podczas sprawdzenia w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy.

[ZT]2337[/ZT]

Następnego dnia,  w  godzinach popołudniowych, ujawniono kierującego, który również był pod działaniem alkoholu. Do zatrzymania nietrzeźwego doszło również w Barcinie. Kierujący skuterem baotian, mieszkaniec powiatu żnińskiego miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Podczas sprawdzenia w systemie policyjnym, okazało się, że pojazd nie ma aktualnych badan technicznych. Dowód rejestracyjny został zatrzymany.

[ALERT]1617195060845[/ALERT]

Nietrzeźwi kierujący i bez uprawnień to nadal poważny problem na naszych drogach, a przede wszystkim realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%