Zamknij
REKLAMA

W piątek mieli swoje święto. Za nami Dzień Seniora

15:07, 19.11.2019 | #ZawszeNaCzasie
Skomentuj fot. UM Pakość
REKLAMA

W miniony piątek w Ośrodku Kultury i rekreacji obchodzono Dzień Seniora. To dzień, w którym seniorom należą się szczególne słowa uznania, szacunku i podziękowania za ich zro­zumienie i mądrość, którą obdarowują młod­sze pokolenie.

W uroczysto­ści udział wzięli: bur­mistrz Pako­ści Zyg­munt Groń, zastępca bur­mistrza Szymon Łep­ski, star­szy specjalista – peł­nomoc­nik ds. infor­macji publicz­nej i kon­tak­tów z jed­nost­kami organizacyj­nymi gminy Syl­wia Rygiel­ska, radni Rady Miej­skiej, kierow­nik Ośrodka Pomocy Spo­łecz­nej w Pako­ści Katarzyna Kurow­ska, zastępca kierow­nika Ośrodka Pomocy Spo­łecz­nej w Pako­ści Ewa Sudoł oraz naj­waż­niejsi goście – seniorzy.

Pod­czas spo­tkania swoje umiejęt­no­ści taneczne, wokalne i teatralne zaprezen­towali seniorzy. Zadbano o zdrowie seniorów mierzono im ciśnienie i poziom cukru. Dodat­kowo uczniowie klas III Szkoły Pod­stawowej im. Ewarysta Est­kow­skiego zatań­czyli kujawiaka, a chór szkolny zaśpiewał kilka piosenek. Spo­tkanie to było idealną okazją do wspomnień. Koncert dał zespół muzyczny Karol&Roma.

fot. UM Pakość

[ZT]747[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz