Zamknij
REKLAMA

Sfotografuj lub sfilmuj Kalwarię i wygraj atrakcyjne nagrody!

10:41, 06.08.2018 | #ZawszeNaCzasie
REKLAMA
Skomentuj

Pakoska Kalwaria to obiekt wyjątkowy w skali całego kraju. Świętujący w tym roku swoje 390-lecie zabytkowy zespół kapliczek stanie się teraz głównym bohaterem konkursu fotograficznego i filmowego.

"Kalwaria Pakoska - zabytek wart poznania" - to hasło przewodnie ogłoszonego właśnie konkursu dla miłośników fotografowania i filmowania. By wziąć w nim udział należy sfotografować Park Kulturowy w Pakości wraz z jego obiektami - kościołami, kaplicami i ich wnętrzami. Należy wykonać 3 konkursowe fotografie. Dodatkowo uczestnicy powinni wykonać jedną fotografię urokliwego miejsca w gminie Pakość.

Filmowcy chcący wziąć udział w konkursie za zadanie będą mieli przygotowanie 10-15 minutowego filmu. W oryginalny sposób ma on ukazać walory i specyfikę Parku Kulturowego Kalwaria Pakoska.

W obu kategoriach prace należy składać do 17 sierpnia 2018 r.  Oceny prac i wyłonienia laureatów dokonają dwie komisje konkursowe. Nagrodzone zostaną najlepsze fotografie i filmy konkursowe. Wręczenie nagród odbędzie się 16 września.

Szczegółowe regulaminy znaleźć można na stronach internetowych organizatorów - Fundacji Kalwaria Pakoska i Ośrodka Kultury i Turystyki w Pakości.

[ZT]348[/ZT]

REKLAMA

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone