Zamknij
REKLAMA

W "Medyku" zdobędziesz zawód z przyszłością

20:33, 07.07.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Jeśli zastanawiasz się nad swoją przyszłością zawodową, szukasz nowej, atrakcyjnej profesji to Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu wymarzone miejsce dla CIEBIE!

W inowrocławskim "Medyku" zdobędziesz nowy, ciekawy i poszukiwany na rynku pracy zawód.

Jesteśmy szkołą państwową, bezpłatną z bogatą historią. W kształceniu kładziemy nacisk na zajęcia praktyczne wykorzystując bogatą bazą dydaktyczną oraz współpracując z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy w przyszłości mogą zostać Twoim pracodawcą. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna posiadającą uprawnienia egzaminatorów w zawodach medycznych i społecznych, profesjonalnie przygotuje Ciebie do wykonywania zawodu. Centrum jest ośrodkiem egzaminacyjnym – uczysz się u nas, egzamin zdajesz w naszych pracowniach, które znasz. Otrzymujesz dyplom Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, który nadaje Tobie uprawnienia do wykonywania wyuczonego zawodu.

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2018/2019 odpowiada na potrzeby rynku pracy i skierowana jest do osób takich jak Ty, poważnie myślących o swojej przyszłości.

U nas zawód możesz zdobyć w dogodnej dla Ciebie formie kształcenia: dziennej, wieczorowej, weekendowej, zaocznej. Oprócz popularnych kierunków: technik masażysta, terapeuta zajęciowy, opiekun medyczny, opiekunka dziecięca, technik usług kosmetycznych, technik sterylizacji medycznej, technik elektroradiolog, w nadchodzącym roku szkolnym naszą ofertę poszerzamy o kolejne kierunki. Nowością jest zawód: technik ortopeda, protetyk słuchu, ortoptystka/ortoptysta. Ponadto prowadzimy również kursy kwalifikacyjne w zawodzie opiekunka środowiskowa, a także opiekun medyczny.

"Medyk" daje Tobie nieograniczone możliwości korzystania z bogatego i aktualnego zasobu biblioteki.

Oferując nie tylko książki z medycyny, ale również z innych dziedzin wiedzy. W okresie nauki organizujemy szereg dodatkowych szkoleń, w czasie których zdobywasz nowe kompetencje zawodowe, potwierdzone certyfikatem. Możesz uczestniczyć w licznych spotkaniach edukacyjnych poszerzających Twoją wiedzę.

Jeśli chcesz się dowiedzieć o nas więcej przyjdź do siedziby szkoły przy ul: G. Narutowicza 53 w Inowrocławiu lub zadzwoń pod numer tel. 52-357-62-22, albo odwiedź stronę www.medykino.com.pl i polub nas na Facebooku.

Dołącz do grona najlepszych i zdobądź nowy zawód z przyszłością. Zapisz się już dziś - czekamy na Ciebie!

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone