Zamknij

Notecianka pokonała Chełminiankę. To ważne zwycięstwo!

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 16:19, 15.08.2018 #ZawszeNaCzasie Aktualizacja: 16:21, 15.08.2018
Skomentuj

Notecianka PACIO Pakość pokonała w 2. kolejce rozgrywek Chełminiankę Chełmno 3:2. Początek spotkania nie zapowiadał jednak szczęśliwego końca.

Już w 5. minucie meczu goście wyszli na prowadzenie, ale kilkadziesiąt sekund później Kacper Wróblewski wyrównał na 1:1. Na kolejną bramkę czekaliśmy tylko 5 minut. Mikołaj Bednarek pokonał bramkarza gości i Notecianka wyszła na prowadzenie. Z dobrego wyniku cieszyliśmy się tylko przez 2 kolejne minuty, kiedy to do Chełminianka doprowadziła do wyrównania. 33. minuta to kolejna bramka dla Notecianki. Na listę strzelców wpisał się Michał Szot i mamy 3:2. Takim wynikiem kończy się pierwsza cześć spotkania.

W drugiej odsłonie meczu Mikołaj Bednarek nie wykorzystał rzutu karnego. Notecianka niestety nie wykorzystała przewagi jednego zawodnika z jaką grała od 76. minuty. Do końca spotkania wynik już się nie zmienił.

Notecianka PACIO Pakość - Chełminianka Chełmno 3:2 (3:2)

Najbliższe spotkanie Notecianka zagra w sobotę, 18 sierpnia w Inowrocławiu, gdzie zmierzy się z Cuiavią.