Zamknij
REKLAMA

Spotkali się w sprawie kolei

13:54, 29.03.2021 | Joanna Smolak
Skomentuj
REKLAMA

W ubiegły czwar­tek w gabinecie bur­mistrza Pako­ści prowadzone były roz­mowy w sprawie przy­wrócenia połączeń kolejowych na trasie Barcin-Pakość-Inowrocław.

W imieniu mar­szałka wojewódz­twa kujawsko-?pomorskiego Piotra Cał­bec­kiego, dyrek­tor depar­tamentu trans­portu Marek Moraczew­ski wyraził chęć współ­pracy na rzecz pod­jęcia działań w zakresie przy­wrócenia połączeń na wspo­mnianej trasie. W spo­tkaniu udział wzięli: dyrek­tor depar­tamentu trans­portu Urzędu Mar­szał­kow­skiego Marek Moraczew­ski, radny powiatu ino­wrocław­skiego Marek Knop, bur­mistrz Pako­ści Zyg­munt Groń, zastępca bur­mistrza Szymon Łep­ski oraz bur­mistrz Bar­cina Michał Pęziak.

Przy­po­mnijmy, iż w ubiegłym roku burmistrz Pakości wraz z burmistrzem Barcina pod­pisali list inten­cyjny, w którym zadeklarowali pod­jęcie wspól­nych działań na rzecz ponow­nego uruchomienia kolejowych połączeń pasażer­skich na linii Ino­wrocław-Bar­cin przez Pakość, a docelowo na linii Ino­wrocław-Żnin.

[ZT]2292[/ZT]

(Joanna Smolak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MateoMateo

0 0

Fajnie że się spotkali, pogadali. Ale bardziej mnie interesuje co ustalili na tymże spotkaniu. Coś konkretnego? 14:20, 29.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%