Zamknij
REKLAMA

Czy to już koniec mroźnej zimy? Sprawdź prognozę dla Pakości

11:20, 28.01.2019 | #ZawszeNaCzasie/Rafał Maszewski - synoptyk
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne/Freepik.com

W najbliższym tygodniu w Pakości zaobserwować będzie można oznaki łagodnej zimy. W dzień możemy liczyć na temperatury na "lekkim plusie". W nocy mróz nie będzie jednak odpuszczał.

Podczas rozpoczynającego się tygodnia do Pakości napływać będzie cieplejsza niż w ostatnich dniach masa powietrza i zwłaszcza w dzień temperatura będzie dodatnia na poziomie 1-3 stopni, ale noce i poranki przyniosą spadek temperatury powietrza poniżej 0 stopni (lokalnie poniżej -4 stopni). Na początku i pod koniec tygodnia noce mogą być nieco cieplejsze. Odczuwać będziemy wyraźny chłód, a nocami i rano zimno.

Mieszane opady od śniegu po deszcz pojawią się na początku tygodnia i około soboty, ale w pozostałych dniach przeważać będzie pogoda bezopadowa. Okresami zza chmur wyjrzy słońce. Ciśnienie atmosferyczne będzie się utrzymywać na niskim poziomie bez większych wahań, a wiatr najczęściej powieje z umiarkowaną prędkością.

[ZT]507[/ZT]

Warunki biometeorologiczne będą przeważnie w łagodnym stopniu niekorzystne – odczujemy obniżenie sprawności psychofizycznej, senność.

Z alergenów środowiskowych zagrożeniem są tylko alergeny wewnątrzdomowe, oczywiście dla osób na nie uczulonych. Warto więc pamiętać o regularnym wietrzeniu pomieszczeń w których dłużej przebywamy, po uprzednim sprawdzeniu stopnia zanieczyszczenia powietrza na zewnątrz.

(Rafał Maszewski/synoptyk)

(#ZawszeNaCzasie/Rafał Maszewski - synoptyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone