Zamknij

3 powody potwierdzające, że firma porządkowa powinna sprzątać Twoje biuro

14:37, 28.03.2019 | Materiały partnera
Skomentuj

Prowadzisz dobrze prosperujące biuro? Zatrudniasz pracowników i brakuje Ci czasu na sprzątanie? Przez bałagan w lokalu przestałeś zapraszać klientów na spotkania w biurze?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, prawdopodobnie jesteś w niemałych tarapatach. Właśnie tak! Problem z czystością w miejscu pracy to poważna sprawa i należy ją możliwie szybko wyprostować. Pomoże w tym ekipa sprzątająca, czyli zespół zawodowców w dziecinie porządków. Oto trzy powody przemawiające za tym, że oferta profesjonalnego sprzątania jest skierowana do Ciebie.

Wyspecjalizowane sprzątaczki wiedzą, w co włożyć ręce

Oczywiście nie mamy na myśli gumowych rękawiczek, choć i bez nich sprzątanie biur się nie obejdzie. Profesjonalistki mają o wiele więcej do zaoferowania, gdyż przebyły liczne szkolenia i posiadają pokaźną wiedzę z zakresu prac porządkowych w przestrzeni biurowej. Na takich pracowników możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się na współpracę z firmą sprzątającą DELUXE. Czekający w niej sprzątacze dysponują detergentami najwyższej jakości. Specjalne akcesoria, nowoczesne maszyny i atestowane środki myjące pozwalają doczyścić każdą powierzchnię, a co za tym idzie, błyskawicznie doprowadzić biuro do perfekcyjnego wyglądu.

Zaoszczędzisz czas i pieniądze – to dobry argument!

Zatrudniając sprzątaczkę prywatnie, trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami. Oferta firm porządkowych jest tak opracowana, że zleceniodawcy są zwolnieni zarówno z opłacania pensji sprzątaczki, jak i ekstra płatności i składek, np. dla ZUS. Co więcej, skorzystanie z usługi sprzątania biura daje przedsiębiorcy możliwość odliczenia jej od kosztów działalności gospodarczej. Zaoszczędzone w ten sposób środki można przeznaczyć na przykład na premie lub podwyżki dla podwładnych. Gwarantujemy, że będą oni zachwyceni!

Zyskasz uznanie wśród pracowników. Czyste biuro sprzyja pracy

Nie jest tajemnicą, że w porządnie wysprzątanym, pachnącym biurze pracuje się o wiele przyjemniej, niż w zapuszczonej klitce. Nikt nie lubi pisać na lepiącej się klawiaturze ani godzinami patrzeć w zakurzone monitory. Jednak do sprzątania biura nie powinieneś angażować pracowników. Wyrzucanie śmieci czy wycieranie kurzy to obciążające zajęcia, które zabierają czas i nie sprzyjają pozytywnej atmosferze. Wzmacniaj więzi, buduj zgrany zespół i dbaj o zatrudnione osoby, a na pewno szybko zauważysz wzrost efektywności ich pracy. Firma sprzątająca zatroszczy się o porządki, a pracownicy będą mogli w pełni skupić się na wykonywaniu powierzonych im obowiązków.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone