Zamknij

Perfekcyjne zdjęcia z imprezy? To możliwe

17:11, 10.01.2019 | Materiały partnera
Skomentuj

Na przyjęciach weselnych, imprezach urodzinowych czy eventach firmowych coraz częściej spotyka się ustawione fotobudki. Umożliwiają one wykonywanie spontanicznych zdjęć ze znajomymi, wzbogaconych o szalone rekwizyty, tła oraz nieograniczone pomysły pozujących.

Czy jednak fotobudka, mimo swojej innowacyjności, poradzi sobie z tak modnym ostatnio selfie? Czy ułatwi dodanie podpisu do każdego zrobionego zdjęcia? Przedstawiamy absolutną nowość: fotolustro! Sprawdź jego możliwości, a przekonasz się, że są wręcz nieograniczone.

Lustereczko, powiedz przecie... kim jesteś

Czym dokładnie różni się fotobudka od nowości, jakim jest Magic Mirror? Fotobudka służy do wykonywania zdjęć na imprezach. Jest odpowiednikiem fotografa stojącego za nowoczesnym aparatem w niewielkim pomieszczeniu, do którego wchodzą ludzie zainteresowani zrobieniem zdjęcia. Gotowe fotografie odbieramy już po kilku sekundach, a każde ujęcie może być inne i bardziej kreatywne od poprzedniego. Natomiast fotolustro to po prostu interaktywne wcielenie klasycznego lustra, które wszyscy mają w swoich domach. Posiada ono dotykowy ekran, za pomocą którego można komunikować się z urządzeniem i przekazywać mu, jaki rodzaj i format zdjęcia chcemy uzyskać. Dodatkową atrakcją jest uzupełnianie fotografii o podpisy, emotikony, a także tworzenie GIF-ów, które od razu możemy zamieścić na portalach społecznościowych. Korzystanie z fotolustra to świetna zabawa!

Przewodnik po świecie idealnych zdjęć

Gdy wynajmujemy fotografa na imprezę, często ustalamy z nim, jak mają wyglądać zdjęcia. Także nasi goście na bieżąco konsultują wykonywane ujęcia i przedstawiają swoje oczekiwania. W przypadku fotobudki sami jesteśmy sobie sterem, żeglarzem i okrętem – ustalamy własne reguły, nie mając jednak wpływu na efekt, jaki zaproponuje nam fotobudka. Z lustrem Magic Mirror od firmy Lightring jest inaczej. W pełni interaktywne urządzenie komunikuje się z nami na bieżąco, umożliwiając nam korzystanie z każdego udogodnienia dostępnego w opcjach fotolustra. Jego obsługa jest niezwykle prosta: najpierw decydujemy się na określony format zdjęcia i naciskamy przycisk rozpoczęcia gry. Teraz pora na zgromadzenie potrzebnych gadżetów i zwołanie znajomych, którzy chcą znaleźć się z nami na fotografii. Następnym punktem programu jest zrobienie zdjęcia i obejrzenie jego projektu. Jeśli chcemy dodać do niego jakieś elementy w postaci emotikon, podpisu, komentarza, stworzenia GIF-a, tutaj właśnie jest na to odpowiednia pora. Pozostało już tylko wydrukowanie zdjęcia i pokazanie znajomym, jak nowatorskie selfie właśnie wykonaliśmy.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone