Zamknij

Irygacja zębów przywróci drożność każdej szczelinie w Twoim zdrowym uśmiechu

17:08, 10.01.2019 | Materiały partnera
Skomentuj

Twój stomatolog zaczyna narzekać, że widzi Cię zbyt często? Próbowałeś każdej pasty, szczoteczki i nici a dolegliwości zębowo-dziąsłowe wciąż powracają? Nie poddawaj się zbyt łatwo i spraw sobie sprzęt, do którego dotąd mieli dostęp tylko dentyści i obsługa profesjonalnych gabinetów! Urządzeniem mogącym przywrócić Ci spokojny sen będzie czekający w najlepszych serwisach dentystycznych irygator do zębów.

Oszczędź na wizytach u specjalisty

Czyszczenie jamy ustnej i zębów w stu procentach jeszcze nigdy nie było tak blisko możliwości budżetowych pacjenta. Odkąd w Ameryce latach sześćdziesiątych wynaleziono irygator, sukcesywnie ten ekspercki sprzęt ulegał poprawkom i miniaturyzacji. Stał się również łatwy w obsłudze do tego stopnia, że obecnie każdy statystyczny Polak może się cieszyć jego zbawiennym działaniem także w zaciszu domowym. A jest się czym cieszyć!

Irygator do zębów choć dla laików wciąż wydaje się sprzętem specjalistycznym od lat chroni maniaków higieny osobistej przed szeregiem dolegliwości nawiedzających jamę ustną, a w konsekwencji pozwala zaoszczędzić na wizytach w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych. Jego działanie opiera się na wypuszczaniu na dany obszar precyzyjnego strumienia wody pulsującej przy dużym ciśnieniu. Odpowiednio skierowane narzędzie jest w stanie oczyścić przestrzenie międzyzębowe i wszelkie kieszonki, w których w zwyczajnych warunkach przez długi czas zbierają się i często gniją resztki pożywienia.

Irygacja profesjonalnym aparatem - jak to dokładnie działa?

Pozbywając się złogów i formującej się dopiero płytki nazębnej przy pomocy irygatora stomatologicznego pozbawiamy bakterie substancji odżywczych przez co wzrost ich populacji nie stanowi dla nas dłużej zagrożenia, co zaś jest równoznaczne z zapobieganiem powstawania próchnicy i zapaleń dziąseł, które nieleczone przez długi czas mogą skutkować choćby paradontozą oraz przedwczesnym wypadaniem zębów.

Dobroczynne działanie irygatora nie wiąże się jednak tylko z mechanicznym wypłukiwaniem złogów jedzenia i mikroorganizmów z miejsc, do których nie sięga włosie szczoteczki a nitki odmawiają posłuszeństwa. Nadzwyczaj pozytywne efekty dla zdrowia wnętrza jamy ustnej proponuje także sam masaż dziąseł pulsującym biczem wodnym irygatora. Jego rytmiczny nacisk polepsza ukrwienie rejonów newralgicznych oraz tych, w których od dawna królują stany zapalne.

Najciekawszy jest jednak fakt, że tak bardzo specjalistyczną aparaturę możemy nabyć także jako pacjenci i stosować bez dodatkowych inwestycji w domowych pieleszach. Doskonałym miejscem na rozpoczęcie researchu cenowego będzie chociażby uznany w branży serwis hellodent.pl, gdzie wszystkie propozycje pozostają dostępne od ręki, nawet jeśli jesteśmy tylko pacjentami!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone