Zamknij
REKLAMA

Czy zarabianie na bankach jest możliwe? Jak to zrobić?

09:52, 09.11.2018 | Materiały partnera
Skomentuj

Bankowość to olbrzymi wprost sektor, bez którego trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie gospodarki. Wielka ilość potencjalnych klientów powoduje, że poszczególne banki nie ustają w zmaganiach o przyciągnięcie do siebie jak największej ich liczby.

Marketing w postaci reklam z udziałem znanych twarzy to już dawno za mało. Tam, gdzie chodzi o pieniądze, trzeba umieć liczyć, co ogromne rzesze konsumentów potrafią coraz lepiej. Trzeba więc dać im coś konkretnego. Na takich promocjach można rzeczywiście zarobić, więc warto je śledzić. Tylko jak?

Każdy nowy klient na wagę złota

Wszyscy chcemy być dobrze traktowani i wiemy, jak wielkie znaczenie w relacjach między ludźmi ma lojalność – należy jednak zachować ostrożność z przekładaniem takich zasad na świat usług, zwłaszcza tego rodzaju. Bo choć banki czerpią zyski przede wszystkim z tych klientów indywidualnych, którzy zostali z nimi na lata i oprócz konta osobistego korzystają z innych produktów, to z należytą troską o nich jest bardzo różnie. Co innego potencjalny, którego trzeba dopiero zachęcić do wybrania określonej oferty – tutaj gotowe są na wiele. Pracownicy różnego szczebla zarzucają się planami sprzedażowymi – jak go zrealizować? Ludzie liczą każdą złotówkę, więc trzeba im coś dać. Na jakiś czas.

Wielu już do tego przywykło i godzi się z tym. Jest dla nas najzupełniej normalne, że musiano nas czymś zwabić, a potem: tu wygasła jakaś promocja, tam wzrosła opłata... no cóż, każda usługa kosztuje, prawda? W rezultacie, każdego roku możemy na swojej lojalności wobec raz wybranego banku tracić od kilkudziesięciu do nawet ponad stu czy dwustu złotych. A przecież moglibyśmy zyskiwać.

Trzymaj rękę na pulsie i śledź okazje

Każdego miesiąca patrzymy na znikające za różne usługi złotówki. Na koniec roku widzimy ile zebrało się tego razem. Tymczasem, włączając telewizor widzimy reklamę nowej bankowej oferty. Kolejną musimy obejrzeć zanim będziemy mogli zobaczyć film w internecie. Następna dobiega naszych uszu z radia gdy jadąc do pracy ponownie liczymy złotówki, tym razem bardzo szybko spalane przez nasz co chwilę ruszający w korku samochód. Ale by mi się taka promocja przydała – myślimy. Skoro tak, to może po prostu po nią sięgnijmy? To jest biznes. Jeśli banki nie premiują dziś lojalności, to nie ma powodu, by ją wykazywać. Częste zmiany rachunku bankowego mogą być sposobem na znaczące podreperowanie domowego budżetu. A zatem: zarabiaj na bankach!

Łatwo powiedzieć – zwróci ktoś uwagę. Ofert wokół jest tak dużo. Jak odnaleźć się w tym gąszczu i nie przeoczyć tych najlepszych dla nas? Tutaj z pomocą przychodzą takie serwisy, jak np. Bonusiak.pl, w których w jednym miejscu znajdziemy aktualne informacje o obowiązujących promocjach. Dzięki temu, korzystanie z nich staje się dużo łatwiejsze i problem traconego na przeglądanie ofert czasu przestaje nam doskwierać.

(Materiały partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone