Zamknij

Spawacz (nr 2058)

Nr oferty: StPr/19/2058Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: -przygotowanie pachwin do spawania, -spawanie konstrukcji, -bieżące prace
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • podstawowe
    Zawód:
    • Spawacz
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doswiadczenie zawodowe, podstawowe metody spawania
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: JERZY ŻOŁNIERKIEWICZ ZAKŁAD INSTALACYJNY URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Studzienna 12-14, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomors
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv,kontakt osobisty ul. Studzienna 12-14, Inowrocław w godz. 8-15 pokój 34lub dokumenty aplikacyjne można przesyłać na e-mail [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Godziny : 8-15
      obsługa ciągnika z oprzyżądowaniem: kosiarka, przyczepy, beczka ascenizacyjna
      StPr/19/2171
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      ochrona fizyczna mienia , praca na terenie Pakości
      StPr/19/2079
      data rozpoczęcia pracy od 07.06.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      -przygotowanie pachwin do spawania, -spawanie konstrukcji, -bieżące prace
      StPr/19/2058
      data rozpoczęcia pracy od 15.06.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      -wykonywanie prac ślusarskich, montazowych przy konstrukcjach stalowych
      StPr/19/2060

      -prace pomocnicze i przygotowawcze przed i po spawaniu, -składanie i montaz konstrukcji
      StPr/19/2061