Zamknij

Kierowca CE (1287)

Nr oferty: StPr/19/1287Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kwiatowa 13, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: dystrybucja art. spożywczych na terenie kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.04.2019
Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. CE
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      • świadectwo kwalifikacji zawodowej
      • karta kierowcy
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Transport Samochodowy Damian Kijanowski
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Kwiatowa 13, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 667 279 978
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony tel. pod nr: 667 279 978
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        umiejętności stylizacji paznokci metodą żelową, hybrydową, wiedza na temat wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, ciała, mile widziana umiejętność przedłużania i zagęszczania rzęs. Możliwość p
        StPr/19/1348
        data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        układanie worków na paletach, załadunki i rozładunki wózkiem widłowym
        StPr/19/1308

        dystrybucja art. spożywczych na terenie kraju
        StPr/19/1287
        data rozpoczęcia pracy od 10.04.2019
        wynagrodzenie od 4 500 - 5 500 PLN

        transport towarów w ruchu międzynarodowym
        StPr/19/1282
        data rozpoczęcia pracy od 09.04.2019
        wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

        staż w sklepie wielobranżowym
        StPr/19/1252
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        -roboty ogólnobudowlane -instalacje wod-kan, gaz i C.O.
        8/4/2019
        wynagrodzenie od 2 500 - 5 000 PLN

        remonty instalacji wod-kan, gaz, c.o.; montaż nowych instalacji
        StPr/19/1110
        data rozpoczęcia pracy od 27.03.2019
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        lekkie prace uzupełniające przy produkcji
        StPr/19/1061
        data rozpoczęcia pracy od 21.03.2019
        wynagrodzenie od 14 - 16 PLN