Zamknij

Ogrodnik (nr 0832)

Nr oferty: StPr/19/0832Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Św. Jana 21, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zakładanie, pielęgnacja i urządzanie ogrodów; praca na terenie powiatu inowrocławskiego i okolic
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, ogrodnicze
  • średnie zawodowe, ogrodnicze
  • wyższe (w tym licencjat), ogrodnicze
    Zawód:
    • Ogrodnik* (wymagany staż - lata: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie rolnicze, ogrodnicze ; min. 2 lata doświadczenia zawodowego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PAULINA MILA INO-OGRODY
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Św. Jana 21, 88-170 Pakość, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Paulina Mila
      Numer telefonu: 506 946 443
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony telefonem 506-946-443
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - strona internetowa : www.ino-ogrody.pl
      lekkie prace uzupełniające przy produkcji
      StPr/19/1061
      data rozpoczęcia pracy od 21.03.2019
      wynagrodzenie od 14 - 16 PLN

      prace związane z zakładaniem, projektowaniem ogrodu-staż
      StPr/19/0833
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      zakładanie, pielęgnacja i urządzanie ogrodów; praca na terenie powiatu inowrocławskiego i okolic
      StPr/19/0832
      data rozpoczęcia pracy od 14.03.2019
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      praca na budowie, Inowrocław
      StPr/19/0804
      data rozpoczęcia pracy od 15.03.2019
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      pakowanie towaru w-g zleceń
      StPr/19/0783
      data rozpoczęcia pracy od 08.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      sadzenie, pielenie kwiatów
      StPr/19/0784