Zamknij
REKLAMA

Półka na znicze cieszy się dużym powodzeniem

11:51, 18.11.2019 | #ZawszeNaCzasie
Skomentuj
REKLAMA

Od kilku dni mieszkańcy Pakości oraz okolic mogą korzystać ze specjalnej półki, na której pozostawiają używane, czyste i nieuszkodzone znicze.

Stowarzyszenie Firm Miasta i Gminy Pakość zaproponowało aby wzorem innych miast wprowadzić inicjatywę, która jest nie tylko ekologiczna, ale również stanowi ulgę dla portfeli mieszkańców.

- Kupowanie zniczy stanowi nie tylko duże obciążenie dla portfeli, ale także spore koszty wywozu odpadów. Później znicze trafiają do śmietników, a przecież można zmniejszyć ilość odpadów przycmentarnych poprzez ich powtórne użycie - zauważają pomysłodawcy.

Zapytanie w sprawie montażu półki spotkało się z ogromną aprobatą. Kilka dni temu została zamontowana na cmentarzu w Pakości. Sfinansował ją członek Stowarzyszenia Tomasz Kujawa właściciel firmy A3F, a jej obecność została uzgodniona z administratorem cmentarza.

- Półka od samego początku cieszy się wielkim powodzeniem, gdyż wielu mieszkańców zostawia tam zużyte znicze, a inni z nich korzystają. Bardzo cieszymy się, że nasza propozycja spotkała się z tak pozytywną reakcją i zachęcamy do korzystania - informuje Stowarzyszenie Firm Miasta i Gminy Pakość.

[ZT]759[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

mieszkaniecmieszkaniec

2 0

Super pomysł. Gratulacje! 18:32, 18.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz