Zamknij
REKLAMA

Tu będziecie zdawać na prawo jazdy. Zobaczcie nowy WORD w Inowrocławiu [FOTO+FILM]

09:44, 21.11.2018 | #ZawszeNaCzasie
REKLAMA
Skomentuj

Od kilku dni czynna jest już nowa siedziba oddziału terenowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Inowrocławiu. Kandydaci na kierowców oczekują na egzaminy teoretyczne i zdają je w komfortowych warunkach. Stary budynek w najbliższych dniach zostanie zburzony.

Jako pierwsi odwiedziliśmy nowoczesny obiekt, w którym znajduje się inowrocławski WORD. Do użytku oddano już część, w której znajduje się hol główny, zaplecze administracyjne z punktem obsługi klienta i sala egzaminacyjna. Dla egzaminowanych przygotowano też wydzieloną strefę, w której oczekiwać będą na testy praktyczne. Jest też specjalne wyjście dla egzaminowanych i egzaminatorów udających się na testy praktyczne.

Zadowolenia ze zmian nie kryją też najbardziej zainteresowani - kandydaci na kierowców.

- Dziś mam drugie podejście do teorii i trochę się denerwuję. A sam budynek, to nie ma czego porównywać z tym starym. Jest ładny i nie taki ponury. Mam nadzieję, że przyniesie mi szczęście i w końcu przejdę tę teorię - mówi Bartek z Inowrocławia oczekujący właśnie na swój egzamin.

Jak się dowiadujemy, w części już użytkowanej prowadzone będą jeszcze drobne prace wykończeniowe. Na drzwiach pojawią się tabliczki informacyjne, a centralną ścianę ozdobi stosowna grafika.

W najbliższych dniach rozebrany zostanie stary budynek, w którym WORD funkcjonował od listopada 2014 r. Krótko po tym do nowego obiektu dobudowane zostanie skrzydło z garażami i pomieszczeniami technicznymi dla pojazdów egzaminacyjnych.

Inowrocławski oddział terenowy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego otwarto 7 listopada 2014 r. Tylko w 2018 roku ośrodku odbyło się 8344 egzaminów praktycznych i 5188 testów teoretycznych.

[ZT]466[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone