Zamknij
REKLAMA

Tutaj będziemy zdawać na prawo jazdy. W Inowrocławiu powstaje nowy WORD

14:06, 22.09.2018 | #ZawszeNaCzasie
REKLAMA
Skomentuj

Trwają prace przy budowie siedziby inowrocławskiego oddziału terenowego WORD. Stary budynek zostanie wkrótce zburzony, ale widać już stan zaawansowania robót przy nowym obiekcie.

Prace przy Orłowskiej 48 wykonuje inowrocławska „Mega”, która zadeklarowała wykonanie prac w terminie 210 dni oraz blisko 8-letnią gwarancję i rękojmię. Koszt robót to ponad 4,3 miliona zł.

Przypomnijmy, inowrocławski oddział terenowy WORD istnieje od 2014 r. Od początku istnienia przeprowadził ponad 16 tysięcy egzaminów. 

[ZT]427[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone