Zamknij
REKLAMA

Ważna zmiana w Ośrodku Kultury i Turystyki w Pakości

10:30, 04.02.2019 | #ZawszeNaCzasie
REKLAMA
Skomentuj

Sebastian Witkowski będzie przez najbliższe miesiące pełnił obowiązki dyrektora Ośrodka Kultury i Turystyki w Pakości. Zastąpi na tym stanowisku szefującą tej instytucji przez ostatnie 4 lata Joannę Reimann.

Sebastian Witkowski wcześniej kierował klubem KSM Zefir w Janikowie. W ostatnich wyborach samorządowych ubiegał się o stanowsko burmistrza tego miasta. Od kilkunastu miesięcy Witkowski jest współredaktorem programu telewizyjnego "Poszukiwacze historii". Obowiązki dyrektora OKiT w Pakości będzie pełnił do maja. Potem dyrektor placówki zostanie wyłoniony w drodze konkursu.

[ZT]507[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

mgmg

0 0

bardzo pouczający i fajny program-ogładam 11:19, 05.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone