Zamknij
REKLAMA

W piątek premiera płyty Sensitive To Sound. Muzyka będzie dostępna za darmo

09:37, 04.09.2018 | #ZawszeNaCzasie
REKLAMA
Skomentuj

Po dwóch latach zakończyły się prace nad debiutancką płytą pakoskiej grupy Sensitive To Sound "Przestrzeń Samotności". W najbliższy piątek premiera!

Płyta będzie dostępna we wszystkich portalach streamingowych oraz do pobrania na stronie internetowej www.sensitivetosound.pl.

- W wersji fizycznej możecie ją odebrać od nas osobiście lub prześlemy ją Wam pocztą na wskazany adres. Jedyny koszt jaki musicie ponieść to koszt przesyłki. Piszcie do Nas na FB lub mailowo na adres [email protected] - zachęca Jarek Lewandowski, lider Sensitive To Sound.

Gorąco zachęcamy do pobierania płyty - naszym zdaniem naprawdę warto.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

PROGPROG

2 2

NUDZĄ 20:27, 04.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone