Zamknij
REKLAMA

Masz azbestowy dach? Jest szansa, by to zmienić

08:58, 09.01.2019 | #ZawszeNaCzasie
REKLAMA
Skomentuj

Bur­mistrz Pako­ści zaprasza miesz­kań­ców do składania deklaracji o zamiarze przy­stąpienia w 2019 r. do usunięcia wyrobów zawierających azbest z budyn­ków miesz­kal­nych i gospodar­czych położonych na terenie nie­ruchomo­ści w gminie Pakość.

Usługa demon­tażu, trans­portu i uniesz­kodliwienia wyrobów zawierających azbest będzie uzależ­niona od przy­znania dotacji z Wojewódz­kiego Fun­duszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wod­nej w Toruniu oraz od wysoko­ści środ­ków własnych Gminy Pakość.

Deklaracje do pobrania znaj­dują się w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miej­skim w Pako­ści, ul. Rynek 4 oraz na stronie www?.pakosc?.pl. Więcej infor­macji w powyż­szej sprawie można uzyskać w Urzędzie Miej­skim w Pako­ści, pok. nr 16 lub pod nr tel. (52) 566 60 88.

Deklaracje na 2019 r. można składać do 31 stycz­nia 2019 r.

[ZT]494[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© pakosc24.pl | Prawa zastrzeżone