Zamknij

Notecianka zgasiła Promień. Pewna wygrana w Pucharze Polski

Mirosław AmonowiczMirosław Amonowicz 19:06, 05.09.2018 #ZawszeNaCzasie Aktualizacja: 19:08, 05.09.2018
Skomentuj

Aż 5:1 wygrała Notecianka Pakość z Promieniem Szczepanowo w drugiej rundzie Pucharu Polski. Występujący w grupie IV B-klasy zespół nie był szczególnie wymagającym przeciwnikiem, ale po wygranej z Notecią Gębice Promień mógł sprawić niespodziankę.

Na szczęście nasza drużyna od początku nie pozostawiła gospodarzom złudzeń, kto jest lepszą ekipą. Worek z bramkami rozwiązał niezawodny Michał Szot już w 4. minucie. Na 2:0 podwyższył kilkanaście minut później Kacper Mozgawa, a Marcin Słowiński podwyższył wynik na 3:0. Po przerwie Notecianka nie zwalniała tempa, ale to Promień pierwszy strzelił gola w 65. minucie meczu. 10 minut później Kamil Kala przypomniał gospodarzom, kto rządzi na boisku, i mieliśmy już 4:1. Kamila w Szczepanowie chyba nie polubili, bo kilkadziesiąt sekund po strzelonej bramce nasz zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców.

Promień Szczepanowo - Notecianka PACIO Pakość 1:5 (0:3)